יום שלישי, 16 ביוני 2015

למה כדאי לך לברר כבר עכשיו על אזרחות פולנית / ספרדיתכל אחד מאיתנו היה שמח אילו היה בחלקו דרכון אירופאי, והיום, קבלת אזרחות פולנית או אזרחות ספרדית הינה קרובה מתמיד. חברת LPY  המתמחה במתן שירותי ייעוץ וליווי להוצאת דרכון פולני או דרכון ספרדי תשמח לעמוד לשירותכם וללוות אתכם בתהליך של קבלת הדרכון למדינה אירופאית נחשקת. 
 


הצורך שלנו בקבלת אזרחות זרה

מי מאיתנו לא היה רוצה שתהייה לו את האופציה לשהות באירופה כמה שהוא רק רוצה, לטייל, לעבוד, לחוות, לבקר ואולי אף להתגורר. ישראלים רבים בודקים את האפשרות שלהם לקבלת אזרחות זרה, כאשר מבין המדינות הפופולאריות ביותר מהן ניתן בהחלט לקבל אזרחות זרה הינן פולין וספרד. בשל הקרבה שלנו והעבר שלנו במדינות אלו, ישראלים רבים כבר זוכים היום לקבל דרכון פולני והדרך ממש קרובה לקבלת דרכון ספרדי
אפשרויות קבלת אזרחות זרה

על מנת לזכות בקבלת אזרחות פולנית או אזרחות ספרדית יהיה עלינו לעבור תהליך, להציג מסמכים ולהוכיח קירבה. מדובר בדרך לא פשוטה אך בהחלט אפשרית. יחד עם זאת, אתם חייבים לפעול בחוכמה ולהכיר בדיוק את השלבים ואת הדרישות השונות. זו הסיבה כי הגשת בקשה לקבלת אזרחות זרה אינה יכולה להיעשות בהינף יד, ובדרך כלל יהיה עליכם לפנות אל ייעוץ מקצועי, גם בשביל לחסוך זמן וגם בכדי להפוך את החלום לקבלת אזרחות זרה למציאותי לגמרי. 
בכדי לקבל אזרחות פולנית או אזרחות ספרדית יש צורך לפנות אל הדרך הבטוחה, וזאת באמצעות ליווי וייעוץ מקצועי, תוך קבלת סיוע מלא בכל השלבים והתהליכים שיהיה עליכם לעבור בדרך אל קבלת האזרחות הזרה.
LPY  מתמחה במתן סיוע לקבלת אזרחות זרה, הן מפולין והן מספרד. הניסיון הרב שצבר המשרד מאפשר לכם ליהנות מהיכולת לממש את הזכויות שלכם ולקבל אזרחות למדינה אירופאית, מה שיהפוף אתכם לאזרחי אירופה ויפתח לכם שערים רבים, בין אם בלימודים, מגורים או קריירה. לחברת LPY  יש את כל הכלים וכל הניסיון הנדרש על מנת לסייע לכם לזכות באזרחות אירופית, אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולהעניק לכם את הליווי הטוב ביותר והמקצועי ביותר בתחום.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה